Youtube para hesaplayıcısı

Youtube Para Kazanma Denetleyicisi

Herhangi bir Youtube Kanalı veya Videosu için Para Kazanmanın Açık mı Kapalı mı olduğunu öğrenin.

check monetization

Paraya Kazanma Durumunu Kontrol Et

Bir YouTube kanalının veya videosunun para kazanıp kazanmadığını kolayca kontrol edin.

Geliri Tahmin Et

Videolar ve kanallar için tahmini geliri hesaplayın, ayrıntılı bilgi sağlayın.

>

Finansal Performans

Farklı gelir projeksiyonları ile kanalların ve videoların finansal performansını görüntüleyin.

Sonsuza Kadar Ücretsiz!

Bu araç %100 ücretsizdir ve her zaman ücretsiz olacaktır. Bu aracı arkadaşlarınıza göndererek ve paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Teşekkür ederim.

Youtube Para Kazanma Denetletleyicisi Nedir?

Youtube Para Kazanma Denetleyicisi aracı, bir YouTube kanalından veya videosundan para kazanılıp kazanılmadığını kontrol etmek için kullanışlı bir platformdur. Videonun veya Kanalın tahmini kazançlarını hesaplar ve size ayrıntılı bilgi sağlar. Ayrıca, bir kanaldan ve videodan elde edilen potansiyel kazançların farklı tahminlerini sağlayarak kanalın veya videonun parasal performansı hakkında fikir verir.

Para kazanma denetleyicisi, kanal veya video hakkında aşağıdaki istatistikleri ve bilgileri bularak ayrıntılı bilgi sağlar

✅ Kanaldan Para Kazanma Durumu
✅ Kanal Orijinallik Durumu
✅ Kanal Reklam Durumu
✅ Kanal kazanç hesaplama (Para Hesaplayıcı)
✅ Kanal Kategorisi
✅ Video reklam kontrolü
✅ Kanal reklam kontrolü
✅ Kanal Konumu - Ülke kodu ve arama kodu
✅ Kanalın topluluk ihtarı alıp almadığına ilişkin bilgi
✅ YouTube kanalı veya videosu için bölge kısıtlama denetleyicisi
✅ Kanal Oluşturma tarihi ve toplam geçen süre
Kanalın veya videonun Etiketleri/Anahtar Kelimeleri
✅ Kanal istatistikleri
✅ Abone Sayısı
✅ Kanal abone sayısına bağlı olarak avantaj ve fayda düzeyi
✅ Kanal Varsayılan dili
✅ Kanal Videosu Sayısı
✅ Kanal Video Yükleme Sıklığı
✅ Kanalın Video Oynatma Listesi
✅ Kanaldaki videoların ortalama ses yüksekliği seviyesi
✅ Kanal İzleyici Durumu
✅ Kanalın çocuklara yönelik olup olmadığı hakkında bilgi
✅ Bir Google Analytics hesabının kanala bağlı olup olmadığına ilişkin bilgi
✅ Kanal Konu Detayları
✅ Kanal açıklaması çıkarıcı
✅ 17 farklı boyutta kanal banner'ları, YouTube Kanal Banner İndiricisi
Kanal Kimliği URL'si
✅ Videonun Para Kazanma Durumu
✅ Videonun Orijinallik Durumu
✅ Videonun Reklam Durumu
✅ Videodaki reklamların toplam sayısı ve türleri; TrueView (videodan önce, videodan sonra) veya Videonun ortasında gösterilen reklam
✅ Videoya kullanıcı tarafından eklenen reklam araları
Videonun animasyonlu görüntüsünü ve küçük resimlerini indir
✅ Videodan kazanç gelir hesaplaması

Bir YouTube kanalından para kazanılıp kazanılmadığını nasıl anlarım? Kanalın Para kazanma durumu açıkmı kapalımı?

youtube para kazanma kontrolü Yöntem 1:

YouTube para kazanma durumunu bilmeyi zorlaştırsa da YouTube para kazanma denetleyicisi aracımız etkin ve çalışıyor. Herhangi bir YouTube kanalından para kazanılıp kazanılmadığını öğrenmek için Youtube Kanalı URL'sini kutuya yapıştırmanız yeterlidir.

youtube kanalı para kazanma kontrolü Yöntem 2:

 • Kanalda bir katıl düğmesi görürseniz,
 • Kanalın birçok videosunda reklam varsa,
 • Kanalın hakkında sayfasında bir Youtube MCN veya Cms şirketi ile işbirliği bağlantısı görürseniz,
 • Kanal ve video orijinallik testini geçerse,
 • Bunlara ek olarak abone sayısı 1000'den fazlaysa ve Toplam izleme süresi (Toplam video dakikası × Toplam görüntüleme sayısı) = 4000 saatten (240.000 dakika)fazlaysa,

Kanalın para kazandığı açıktır.

Bir YouTube videosundan para kazanılıp kazanılmadığını nasıl anlarım?

Videonun sayfasını ziyaret edin, sağ tıklayın ve kaynak kodunu açın, "yt_ad", "value": "1" dizesini arayın. Bu değer mevcutsa videodan para kazanılır; söz konusu dize mevcut değilse para kazanılmaz.
Para kazanma durumunu kontrol etmek istediğiniz her video için bunu yapmanıza gerek yoktur; videonun URL'sini yukarıdaki kutuya yapıştırmanız yeterlidir.
Şunu da belirtmekte fayda var: Bazen para kazanılmayan videolarda reklam bulunabilir. Bu nedenle kaynakta her zaman "yt_ad" dizesini aramak sizi doğru sonuca götürmez. veya benzer şekilde, videoda herhangi bir telif hakkı varsa veya YouTube kendi yararına videoda reklam yayınlıyorsa "yt_ad" dizesini görmeye devam edersiniz. ancak bu videodan para kazanıldığı anlamına gelmez. ve reklam gelirleri video ile ilişkilendirilemez. Videoda böyle bir durum mevcutsa araç bunu kontrol eder ve videodan para kazanılmadığını belirtir.

Youtube Kısa Videolarından Para Kazanılıp Kazanılmadığını Nasıl Kontrol Edebilirim?

Tıpkı normal videolar gibi, kısa videolardan para kazanılıp kazanılmadığını kontrol etmek için de aynı yöntem kullanılır. Ayrıca, kısa videoları kontrol etmek programlama bilgisi gerektirir; Bizim gibi kısa videoları işleyebiliyorsanız, o videoda para kazanmanın etkin olup olmadığını belirleyebilirsiniz. , kısa bir videonun para kazanılıp kazanılmadığına dair %100 doğru bir yanıt verir. Ayrıca, bir kanaldan para kazanılması, kısa videolarından da para kazanılacağı anlamına gelmez. Böyle bir yaklaşım doğru değildir. Kısa videolar telif hakkıyla korunan içerik bulunuyorsa, araç videonun para kazanılmadığını gösterir.

Sonuç Doğru mu?

Evet! Youtube Para Kazanma Denetleyicisi tarafından sağlanan yanıt %100 doğrudur. Ayrıca, YouTube videosunda telif hakkı içeriği olup olmadığını da gösterir. (Özel Sistem, Ücretli)

Kanalın ve videonun "Özgünlük" durumu nedir?

youtube video ve kanal özgünlüğü

Kanalın ve videonun orijinal olup olmadığını gösterir. YouTube, Özgünlük Durumu olumsuz olan bir videoyu orijinal olarak görmez. Videonun daha önce kullanıldığını varsayar. (Yeniden kullanılan içerik).

 • YouTube, Orijinallik Durumu olumsuz olan bir videoya sahip bir kanal için para kazanma özelliğini %90 oranında etkinleştirmeyecektir.
 • Bir kanalda para kazanma etkinleştirilmişse, ancak orijinallik durumu negatifse, söz konusu videoda orijinal olmayan başka bir üçüncü taraf eşleşen video veya müzik olduğunu gösterir.
 • Videonun veya kanalın Orijinallik Durumu olumluysa, kanalın para kazanmaya uygun olduğu veya kanalın daha önce para kazanmaya açık olduğu veya kanaldan para kazanma başvurusunun onaylanma olasılığının yüksek olduğu anlamına gelir.

Para Kazanma Denetleyicisi nasıl çalışır?

yalnızca Veri API'sini değil aynı zamanda gelişmiş, zenginleştirilmiş ve farklı istemcilere sahip YouTube API'lerini kullanarak çalışır. İşlevsel veriler içerisinde para kazanmaya yönelik belirli reklam öğelerini, reklam formatlarını, reklam sayılarını, reklam ekleme aralıklarını algoritmik olarak arayarak, belirtilen öğelerin Tokenlarını analiz eder. Araç, bu değerleri inceleyip doğrulayarak kanaldan veya videodan para kazanılıp kazanılmadığı hakkında bilgi verir ve birçok istatistik sunar.

YouTube Para Hesaplayıcı

YouTube Para Hesaplayıcı, YouTube kanalınızdan veya videosundan ne kadar para kazanabileceğinizi tahmin eden bir çevrimiçi araçtır. Video gelirinizi tahmin etme sürecini basitleştirir ve kullanıcıların görüntülemelere ve etkileşime dayalı potansiyel geliri hızlı bir şekilde görmelerini sağlar.

Günlük Kanal veya Video Görüntülemeleri
Potansiyel kazançları hesaplamak için kaydırıcıyı sürükleyin
20,000 Görüntüleme/Gün
Ortalama Katılım Oranı
600,000
Aylık Görüntüleme
7,300,000
Yıllık Görüntüleme
Tahmini Günlük Kazançlar
$28.50 - $47.50
Tahmini Aylık Kazançlar
$855 - $1,425
Tahmini Yıllık Kazançlar
$10,403 - $17,338

YouTube Kanal Para Kazanmayı Etkinleştirmek için Gerekli Şartlar Nedir?

YouTube 'para kazanma' şartlarını değiştirdi:

Yeni kriterlere göre 1000 aboneye sahip olma şartı 500'e düşürüldü. Yani partner programı kapsamında para kazanma şartı 1000 aboneden 500'e düşürüldü. Ayrıca, yılda 4.000 saat izlenme süresi veya son 90 günde 10 milyon Shorts görüntüleme şartı da 'yılda 3.000 saat izlenme süresi veya son 90 günde 3 milyon Shorts görüntüleme' olarak güncellendi. Yeni koşullar arasında son 3 ayda herkese açık 3 videonun yüklenmesi de gerekiyor. Güncellenen gereksinimleri karşılayan içerik oluşturucular, YouTube İş Ortağı Programı'na başvurabilir. İçerik oluşturucular ayrıca Süper Teşekkür, Süper Chat ve Süper Etiketler gibi bahşiş özelliklerine, kanal üyelikleri gibi abonelik araçlarına ve YouTube Alışveriş aracılığıyla ürünlerini tanıtma fırsatına da erişebilecek.

YouTube'da para kazanmanın önceki gereksinimleri şunlardı:
 • Son 1 yılda 4000 geçerli halka açık izleme saati gereklidir.
 • YouTube Kanalınız en az 1000 aboneye sahip olmalıdır.
 • Videolarınız özel veya listelenmemiş olmamalıdır.